E-pood

Broneeri

Veebruaris 2009 võitis Pühajärve Spa Hotell majutusettevõtetele korraldatud konkursi “Rohelise Võtme aastaauhinnad 2009”. Konkursitöö kandis pealkirja “Vali mahetoit – hea loodusele, hea Sinule!”

Meie eesmärgiks on propageerida mahetoitu meie ettevõtte klientide ja töötajate, samuti Otepääd külastavate turistide ning kohalike elanike hulgas. Teeme koostööd mahetalupidajatega, pakume valikut kodumaist mahetoitu ja mahetooteid, kutsume üles teadlikumale tarbimisele.

Mahetooraineid toodetakse looduskeskkonda ja loomade heaolu austaval moel, kusjuures tootmine on väga keskkonnasäästlik ning soodustab bioloogilist ja maastikulist mitmekesisust. Ei kasutata kunstlikke keemilisi väetisi ega taimekaitsevahendeid, loomade puhul ei kasutata liiga suurt hulka ravimeid ja kemikaale. Eestis toodetud mahetooraineid tarbides edendame ühtlasi kohalikku maaelu, samuti soovime tõestada, et ka suure majutusettevõtte puhul on mahetoidu ja –toodete pakkumine vastupidiselt senilevinud arvamusele täiesti võimalik. See on loogiliseks jätkuks meie senisele majandamisele, mis on samuti järginud keskkonnahoidlikkuse ja säästva majandamise põhimõtteid.

Hotelli hommikulaua menüüs pakume laia valikut ökotooteid: kamajogurt, ürdi-kohupiimakreem, juust, mesi, taimetee, õunad, keedumunad, puder, kuklid, must leib, peenleib, astelpajumoos.Mahetoodete siltidel on ÖKO märk:

Inimene, kes tarbib ökotooteid, saab tervislikku, keskkonnasõbralikku, usaldusväärset, maitsvat ja GMO-vaba kaupa ehk ökomärk garanteerib talle toidu kvaliteedi.

Puhast  puhkust!