E-pood

Broneeri

Hotellis on 82 kahekohalist kõigi mugavustega standardtuba, 6 peretuba nii suurematele kui väiksematele peredele ning 11 sviiti. Viimastest seitse on sauna ning täissein-panoraamaknaga, kust avaneb unustamatu vaade Pühajärvele. Pakume tube erivajadustega inimestele ja allergikutele. Hotell on suitsuvaba.

Kõikides tubades on kaasaegne sisustus, enamus tube on ka hiljuti renoveeritud. Sviit koosneb lahtikäiva diivanvoodiga külalistetoast ja avarast magamistoast. Vannitubades on põrandasoojendus. Hotellis on lift.

Fuajees paikneb mõnus lobby-baar, kus lisaks jookidele on saadaval värsked ajalehed ja vajalikud esmatarbekaubad. Hotelli lobby-baaris, pubis, spaakeskuse vastuvõtus ja konverentsikeskuses on tasuta wifi kasutamise võimalus. Hotellil on valvatav autoparkla.

Kauni pargiga hubane ja mõnus hotell pakub Teile koduselt vaba ja meeldivat olemist. Oleme arvestanud kõigi pisiasjadega, ka Teie sooviga võtta kaasa lemmikloom. Meie lahke ja sõbralik meeskond annab endast parima, et Teie peatumine hotellis kujuneks nauditavaks ja meeldejäävaks. Ootame Teid meie majja igal aastaajal puhkust või nädalalõppu veetma, tervist turgutama, konverentsi või nõupidamist korraldama, pulmi, sünnipäevi ja muid peretähtpäevi tähistama.

Broneerima

 

Pakkumised

Pakkumised