E-pood

Broneeri

PUHAS PUHKUS LASTEGA

Meie eesmärk on pakkuda lastega peredele rahulikku ja looduslähedast aktiivse puhkuse võimalust. Lastele leiab Pühajärvel alati tegevust ning meid ümbritsev imeline looduskeskkond lubab ka vanematel lõõgastuda ning argielu askeldused hetkeks pausile panna.

Majutus
Renoveerimise käigus said 6 mugavat ja ruumikat peretuba unikaalse sisekujunduse, mis on inspireeritud kõigile tuntud ja armsatest Eesti loomadest – karu, rebane, jänes, siil, orav ja luik. Igast toast leiavad lapsed ka lugemist kujunduses kasutatud looma kohta ning QR-koodi, et Eesti looduse ja loomade kohta veelgi rohkem teadmisi koguda. Vaata pilte galeriist ning broneeri ööbimine või perepakett siit.

Mängutuba ja mänguväljak

Hotellis sees on laste käsutuses mõnus mängutuba koos väikese ronilaga. Siin saab tähistada ka sünnipäevi. Täielikult oleme uuendanud ka välimänguala, mille kujundus on samuti inspireeritud kohalikest loomadest. Lisaks leiad põnevate 3D tegelustornidega mängunurga pubist.

Bowling ja minigolf

Bowlingus on just väikestele mängijatele mõeldes kahele rajale paigaldatud piirded. Lisaks asub bowlinguradade kõrval 9 rajaga minigolfiväljak, kus nii suured kui väikesed saavad oma oskused proovile panna.

Laste hoolitsused

Pakume spaas ka valikut lõõgastavaid hoolitsusi kõige väiksematele külalistele. Tutvu valikuga siin ja luba oma lapsele unustamatu spaaelamus!