E-pood

Broneeri

2003. aasta lõpul valmis hotelliga külgneva paarisaja-aastase mõisatalli varemetele moodne ja valgusküllane kahekorruseline vabaajakeskus. Arhitekt Andres Alveri projekteeritud elegantselt funktsionalistlik hoone on ühenduses hotelli- ja konverentsikorpusega, pakkumaks külastajaile võimalust majasiseselt liikuda.

Ülakorrusel on varahommikust hilisõhtuni Teie käsutuses neljarajaline 25m bassein koos soome- ja aurusauna, lastebasseinide ning mullivanniga. Suures basseinis saab nautida ka massaažijugade mõnusid. Olgu aastaaeg või ilm milline tahes, klaasseintega veekeskusest avaneb võrratu vaade Pühajärvele ning hotelli ümbritsevale mõisapargile.

Keskuse alumisel korrusel töötab nelja mängurajaga bowlingusaal, mille meeskond on valmis Teile tutvustama bowlingu algtõdesid ning mängutehnikaid. Lisaks sportlikule kuuliveeretamisele pakume jooke ja suupisteid sealsamas asuvas baaris, kus on võimalik tähistada sünni- ja muid tähtpäevi.

Keskuse järvepoolses otsas vaatega Pühajärvele asub Techno-Gym masinatega jõusaal, millega on ühenduses atraktiivne võlvkelder. Lisatasu eest saab jõusaalis kasutada ka 4-kohalist infrapunasauna, massaaživoodit, massaažitooli ja solaariumi.