E-pood

Broneeri

Luksuslik siidihoolitsus
Luksuslikus siidihoolitsuses kooritakse nahk aromaatsete võiete ning õlidega rikastatud siidi-meresoolaga ja seejärel masseeritakse kergelt nahka siidiproteiinidega kehapalsam. Nahk jääb siidpehme, imeliselt toidetud ja kergelt sädelev.
Kestus 45 min
Hind 42 €

Pärnaõie kehahoolitsus

Pärnaõie kehahoolduses kooritakse nahk aromaatsete võiete ning õlidega rikastatud pärnaõie-meresoolaseguga ja seejärel masseeritakse keha pärnaõiepalsamiga. Meeli soojendaval pärnaõiehoolitsusel on aroomiteraapiline, lõõgastav ja vett ning mürkaineid väljutav toime. Nahk jääb sile, niisutatud ja hästi toidetud.

Kestus 60 min
Hind 50 €

Lastemassaaž rohelise õuna palsamiga
Lastemassaaž rohelise õuna palsamiga on imeline spaaelamus väikestele klientidele. Kerge ja lõõgastav massaaž aitab jõuvarusid taastada ning mõjub soodsalt kogu lapse organismile. Õuna imeliselt värske ja suvine aroom kosutab, tõstab tuju ja rahustab meeli. Hoolitsuse lõppedes väikesele kliendile ka tervislik üllatus!
Kestus 20 min
Hind 20 €

Pisikese printsessi maasikamassaaž
Unistuste spaahoolitsus kõigile pisikestele printsessidele – lõõgastav ja rahustav kerge massaaž maasika kehamaskiga jätab naha imepehmeks ja võrratult lõhnavaks. Küpsete maasikate külluslik aroom annab hea tuju ja rõõmsa meele. Hoolitsuse lõppedes väikesele kliendile ka tervislik üllatus!
Kestus 20 min
Hind 20 €

 Tee broneering telefonitsi 76 65 555 või kirjuta !